SeMPowisko 2019

Jesteś studentem matematyki, fizyki, chemii, biologii, informatyki lub innego pokrewnego kierunku? A może nie jesteś jeszcze studentem, ale chętnie posłuchasz referatów naukowych i popularnonaukowych z tych dziedzin? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco zapraszamy Cię na naszą konferencję!

Tegoroczne, XVII SeMPowisko, odbędzie się 25-26 maja 2019 roku na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy ulicy Łojasiewicza 11 (sala A-1-06).

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w naszej konferencji wystarczy wypełnić krótki formularz:

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA!

Po wysłaniu formularza otrzymasz maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.  Prosimy o szczegółowe sprawdzenie danych, które zostały wprowadzone – dokładnie w takiej formie znajdą się one w książce abstraktów oraz na zaświadczeniach.  W razie odnalezienia błędów prosimy o niezwłoczny
kontakt.

Po zamknięciu rejestracji i sprawdzeniu wszystkich zgłoszeń pod względem merytorycznym skontaktujemy się z Uczestnikami w celu potwierdzenia przyjęcia referatu/plakatu na konferencję.

Na około dwa tygodnie przed konferencją otrzymasz maila, w którym poprosimy o potwierdzenie przybycia. Tylko osoby, które potwierdzą swoją obecność będę zarejestrowane. Przewidziane są materiały konferencyjne, gadżety oraz posiłek każdego dnia konferencji.

REFERATY

Zapraszamy wszystkich studentów do wygłaszania referatów. Powinny one spełniać kilka warunków:

1. Referat powinien zająć maksymalnie 15 min. Po nim będzie czas na krótką (lub nie) dyskusję.

2. W formularzu rejestracyjnym należy umieścić informacje o tytule referatu i krótki abstrakt (300 – 700 znaków). Dwie główne pozycje z bibliografii będą mile widziane w uwagach.

3. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odrzucenia prezentacji/plakatu, jeżeli zostanie ona uznana za nie-naukową/popularnonaukową, lub w wypadku gdy liczba zgłoszeń będzie zbyt duża.

4. O przyjęciu referatu uczestnik zostanie poinformowany mailowo po zakończeniu rejestracji.

5. Nad jakością referatów czuwa Komisja Naukowa w składzie: prof. dr hab. Krzysztof Sacha, prof. dr hab. Marian H. Lewandowski, dr hab. Piotr Cyganik.

SESJA PLAKATOWA

Drugiego dnia konferencji odbędzie się sesja posterowa. Zachęcamy do przygotowania swoich plakatów, a zainteresowanych prosimy o wypełnienie stosownych pól w formularzu rejestracyjnym. Przewidziany jest konkurs z nagrodami dla najlepszych prac.

Wymogi formalne:

1. Plakat powinien mieć format nie mniejszy niż A2 i nie większy niż A0.

2. Prezentowane plakaty mogą mieć charakter przeglądowy lub oparty o własne wyniki badań.

Terminarz

11.04.2019 – otwarcie rejestracji

6.05.2019 – zamknięcie rejestracji REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO 8 MAJA – ZAKOŃCZONA

25.05.2019 – pierwszy dzień konferencji

26.05.2019 – drugi dzień konferencji, sesja plakatowa

Szczegółowy plan będzie dostępny na stronie po zamknięciu rejestracji.


Aby zawsze być na bieżąco zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku. Warto także polubić stronę naszego Koła.


Masz pytanie?

Napisz na: sempowisko2019@gmail.com